День відкритих дверей у ВНТУ

У суботу, 17 листопада о 10 год. у актовій залі вишу (навчальний корпус №2) ректор Вінницького національного технічного університету знайомитиметься з майбутніми абітурієнтами.
Про основні положення Правил прийому до ВНТУ у 2019 році й особливості наступної вступної кампанії можна буде довідатися безпосередньо в найобізнанішої особи — секретаря приймальної комісії університету.
Декани факультетів радо розкажуть про спеціальності, які можна здобути у ВНТУ, про переваги, котрих набувають випускники політеху на ринку праці.
Завідувачі кафедр охоче дадуть відповідь на усі питання, які цікавлять майбутніх студентів і їхніх батьків.
Екскурсія лабораторіями кафедр теж додасть найнеобхіднішого в нинішньому світі — інформації, а отже допоможе визначитись і зробити вірний вибір.