ФЕЕЕМ запрошує студентів до вступу

Факультет електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету запрошує випускників шкіл, професійно-технічних училищ, коледжів та технікумів на навчання для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Також запрошуються випускники інших ВНЗ з дипломом бакалавра за будь-якими іншими технічними спеціальностями на навчання за освітньо-професійною програмою магістра. Прохідний бал на бюджетну форму навчання за результатами ЗНО в 2017 році склав 128 балів.
Вартість навчання за контрактною формою для освітнього ступеня «Бакалавр»:
– денна – 11200 грн за рік ; – заочна – 6500 грн за рік.
Вартість навчання за контрактною формою для освітнього ступеня «Магістр»:
– денна – 11700 грн за рік ; – заочна – 7000 грн за рік.

Переваги навчання на факультеті:
– ґрунтовні знання, навчаючись в сучасних лабораторіях з новим обладнанням провідних українських та зарубіжних фірм;
– можливість отримати паралельно до навчання на нашому факультеті диплом європейського зразка (відповідно до міжнародної програми «Подвійний диплом» Україна-Польща);
– військову підготовку паралельно навчанню на нашому факультеті (звання офіцера);
– працевлаштування на енергетичних підприємствах України (випускникам пропонуються можливі варіанти працевлаштування із стартовою заробітною платою від 7000 тис. грн.);
– працевлаштування на атомних електростанціях України відповідно до договору з ДП «НАЕК Енергоатом» за умови виконання умов договору по підсумковому контролю.
– Лише студенти-енергетики мають змогу отримати найвищу стипендію серед усіх спеціальностей, а саме:
Академічка стипендія – 1670 грн
Підвищена академічна – 2500 грн
Соціальна стипендія – 1180 грн
– Можливість вибрати різні спеціалізації: Електричні станції, Електричні системи і мережі, Електротехнічні системи електроспоживання, Енергетичний менеджмент, Електричні системи і комплекси транспортних засобів, Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
– В університеті постійно діє спортивно-оздоровчий табір “Супутник”, для студентів ВНТУ діє постійна знижка у 50% на вартівсть путівки
Університет загалом, та факультет зокрема допомагає в реалізації спортивних талантів обдарованих абітурієнтів. Постійно діють секції з боксу, боротьби, легкої атлетики, футболу та інших видів спорту. Серед студентів ВНТУ багато призерів всеукраїнських, міжнародних та всесвітніх конкурсів та чемпіонатів.
– На базі університету діє ряд студентських організацій, зокрема BEST, Enactus та багато інших.