Студенти та викладачі ФЕЕЕМ 12 травня взяли участь у відкритому лабораторному занятті “Контактні електричні системи автоматичного керування”, яке проводив польський д-р інж. Вітольд Крізер.
Метою заняття було практичне ознайомлення з роботою контактної електричної системи автоматичного керування без використання елементів (на симуляторах).
На занятті було розглянуто, що таке контактні електричні системи автоматичного керування, елементи, обладнання, типові системи, опори, системи блокування.