Вдалий страт збірної ФЕЕЕМ з футболу на КУБКУ РЕКТОРА ВНТУ

Команда ФЕЕЕМ вдало стартувала на черговому КУБКУ РЕКТОРА  з футболу – 2022, обігравши достойних суперників – збірну команду факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії (ФБЦЕІ).

Блискуча перемога  з рахунком 3:1.  Цій перемозі навіть не завадив дощ, який заважав показати ще кращу майстерність гравцям обох команд. А майстерності на футбольному полі в цій грі не бракувало.

Голи в ворота ФБЦЕІ забивали: Ілля Черняк (група ЕС-21б), Стас Котець (група 1ЕЕ-22б) та Вадим Тарнавський (група ЕЕ-21б).

Матч відзначено рекордом: найшвидший гол турніру за всю історію футболу ВНТУ – м’яч залетів у ворота на 15 секунді від початку матчу! Його виконавець – другокурсник Ілля Черняк!

Команда має чудову групу підтримки, яка протягом всього матчу “гнала” команду вперед.

А тренер – Віра Овчарук (старший викладач кафедри фізичного виховання) весь час була на ногах, коригуючи гру своїх підопічних.

Вітаємо команду, тренера та вболівальників з перемогою!