Зустріч зі студентами Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу

15 грудня 2022 року в державному вищому навчальному закладі «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фахова передвища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників. Архітектура і дизайн», в рамках якої проведено конкурс-виставку «Будинок твоєї мрії. Архітектура і дизайн».

Під час цього заходу приділялася увага й профорієнтаційній роботі. Завдячуючи адміністрації закладу вдалося поспілкуватися зі студентами спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.

Сподіваємося, що в наступному році до студентської молоді ФЕЕЕМ доєднаються й випускники Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу!

Більш розлого за посиланням