Науковиці ВНТУ присуджено Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

Верховна Рада України 20 грудня 2023 року прийняла Постанову «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік», згідно якої присуджено 50 Премій, в переліку яких є представниця факультету Електроенергетики та електромеханіки Вінницького національного технічного університету:

– Ірина ГУНЬКО, кандидат технічних наук, доцент кафедри Електричних станцій та систем.

Робота «Підвищення експлуатаційної надійності та ефективності роботи електричних мереж та електроустаткування» подавалась у складі колективу з представниками Інституту електродинаміки НАН України: д.т.н., завідувачем відділу Євгеном ЗАЙЦЕВИМ, к.т.н., старшим науковим співробітником Владиславом КУЧАНСЬКИМ та провідним інженером Вікторією БЕРЕЗНИЧЕНКО.

Прийняття вказаної Постанови сприятиме збереженню наукового потенціалу, підвищенню престижу наукових працівників та їх ролі у суспільстві, фінансовому забезпеченню молодих науковців – переможців конкурсного відбору, закріпленню молодих учених у вітчизняних наукових установах, створенню умов для реалізації інтелектуального потенціалу науковців у сфері наукової і науково-технічної діяльності, розвитку науки та науково-технічної діяльності, підвищенню обороноздатності держави, стимулюванню її інноваційного розвитку.

Вітаємо молодих науковців та бажаємо подальших творчих успіхів!