Орденом “За заслуги ІІІ ступеня” нагороджено Богдана ПОГРАНИЧНОГО

13 квітня за дорученням Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайт державний секретар мінмолодьспорту Олексій Перевезенцев вручив високі державні нагороди провідним спортсменам та тренерам за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України.

Орденом “За заслуги ІІІ ступеня нагороджено студента ВНТУ факультету Електроенергетики та електромеханіки магістранта ( група 1ЕСМ-22 ) Богдана ПОГРАНИЧНОГО!

Орден спортсмен здобув за перемогу у ХІ Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики, які проходили влітку 2022 року. Богдан разом з напарником Данилом Стецюком стали  чемпіонами в змаганнях пар.

А 18 квітня ректор ВНТУ віктор БІЛІЧЕНКО під час засідання Конференції трудового колективу ВНТУ привітав Богдана зі здобутою відзнакою.

Бажаємо спортсмену наснаги, міцного здоров’я та ще вищих нагород!