Студенти ФЕЕЕМ стали переможцями конкурсу студентських наукових робіт

Четверо студентів факультету Електроенергетики та електромеханіки взяли учать у ІІ турі (фіналі) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю “Електричні машини та апарати”, що проходив у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Захист наукових робіт проходив в онлайн режимі.

Цього року на конкурс було подано 141 студентську наукову роботу (219 авторів), представлені студентами 26 ВНЗ України. За результатами попереднього рецензування галузевою конкурсною комісією було визначено 51 кращу наукову роботу (65 авторів) від 25 ВНЗ України.

Переможців визначала галузева конкурсна комісія за результатами попереднього рецензування та захисту учасниками конкурсних робіт на науково-практичній конференції.

До них увійшли й наші студенти, які отримали:

• диплом ІІ ступеня:

Жук Владислав Сергійович, група 1ЕМ-18б (керівник – Розводюк М.П., к.т.н., доцент);

• диплом ІІІ ступеня:

– Хонич Вікторія Олександрівна, група ЕМ-19мс (керівник – Грабко В.В., д.т.н., професор);

– Клименко Богдан Олександрович, група ЕМ-19мс (керівник – Мошноріз М.П., к.т.н., доцент);

– Гасич Владислав Володимирович, група ЕС-20м (керівник – Рубаненко О.Є., к.т.н., професор).

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів і натхнення у подальшій науковій роботі!