50-річчя кафедрі Електричних станцій та систем

Вітаємо колектив кафедри Електричних станцій та систем з 50-річчям!

Щира шана всьому професорсько-викладацькому колективу кафедри за те, що в нелегких умовах сьогодення Ви самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді й сприяєте становленню високоосвіченого покоління України. Приємно бачити і відчувати, як завдяки Вашій копіткій праці зберігаються єдність поколінь, національні освітянські традиції, віра в справедливість і надія на краще майбутнє.

Бажаємо Вам невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму!

Молодому поколінню студентства бажаємо досягти своєї мети, знайти гідне місце в житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава й по-справжньому нескінченна! Бажаємо студентам успіхів, високими досягненнями підтримувати статус фахівців сучасного рівня, плідно працювати на благо розвитку міста та держави!

Миру, любові та злагоди!