Зустрічі викладачів кафедри ЕСС з учнями м. Южноукраїнськ

8 листопада 2018 року доцент Лесько В.О. та ст. викладач. Гунько І.О. кафедри електричних станцій та систем відвідали м. Южноукраїнськ з метою проведення профорієнтаційних заходів для учнів шкіл та професійного ліцею міста. Інформацію про перспективи навчання в нашому вузі було донесено до понад 500 учням, зокрема викладачі розповіли про умови вступу, правила навчання, освітні програми, стипендії, лабораторії та сучасне обладнання, видатних випускників. Учні отримали роздатковий матеріал з інформацією про ВНТУ.
Висловлюємо щиру вдячність Мосяєвій Аллі Володимирівні – провідному інженеру управління кадрами ВП “Южно-Українська АЕС” ДП НАЕК “Енергоа-том”, заступнику директора з навчально-виховної роботи державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Куришко Ганні Василівні, викла-дацьким колективам шкіл та ліцею м. Южноукраїнськ за організацію, участь та на-дану можливість зустрічей з учнями.